fbpx
 

Opis inwestycji

Domy na Krecie

Nowa inwestycja na Krecie – kompleks 5-ciu domów.

Przedstawiamy starannie zaprojektowany kompleks 5-ciu wolnostojących domów, łagodnie wtapiających się w krajobraz Krety. Doby będą zbudowane do całorocznego życia. Zostały zaprojektowane z dużą dbałością o szczegóły i przy użyciu tylko najlepszej jakości materiałów. Doświadczenie w budownictwie jakie zdobyliśmy budując domy w Polsce i przez ostatnie 5 lat na Krecie, dało nam wiedzę pozwalającą budować zgodnie z wysokimi standardami. Staramy się wykorzystywać najnowsze technologie, aby osiągnąć optymalną jakość środowiska życia.

Wiele urządzeń i wyposażenia w naszych projektach jest standardem, ponieważ mamy politykę „bez ukrytych dodatków”. Budowane przez nas domy charakteryzują się wyjątkowymi standardami, przemyślanym projektem, jakością wykonania i wykończeniem.

Przeczytaj specyfikacje naszych budynków, aby zobaczyć, co uwzględniamy w naszych projektach:

Krajobraz - otoczenie

Cała architektura zewnętrzna zostanie wykonana zgodnie z planem architekta, który obejmuje tereny zieleni, utwardzone ścieżki i oświetlenie zewnętrzne. Uwzględniamy również parkingi, ogrodzenia graniczne i jezdnie.

Szkielet budynku

Domy na Krecie

Szkielet budynku wraz z fundamentami, słupami, stropami i dachami zgodnie z rysunkiem architekta zostanie wykonany z betonu zbrojonego C20/25. Jest to zgodne z aktualnymi antysejsmicznymi przepisami budowlanymi określonymi przez greckie władze budowlane. Jakość betonu jest na bieżąco sprawdzana przez producenta podczas budowy. Izolacje zatrzymujące ciepło zostaną umieszczone na słupach, belkach i ścianach. Użyte materiały są produkowane przez DOW (styropian, maty do ściany i maty do dachu).

Ściany

Użyte cegły są jakości A+ dostarczane przez firmę z Rethymnonu. Każda ściana jest tynkowana cementem (150 miligramów cementu na 1 metr sześcienny masy).

Ściany zewnętrzne

Wszystkie ściany zewnętrzne składają się z dwuwarstwowej cegły szczelinowej z 5 cm przerwą między cegłami, która jest wypełniona 4 cm materiałem izolacyjnym (styropianem lub wełną mineralną).

Ściany wnętrze

Wszystkie ściany wewnętrzne wykonane są z pojedynczej cegły o grubości 10 cm.

Tynki

Wnętrze

Warstwa 1: Tynk z mieszanki cementowej (600 miligramów cementu).

Warstwa 2: Mieszanka cementowa (100 miligramów cementu).

Warstwa 3: Wykończenie tynkowania cementem dla uzyskania gładkiej powierzchni.

Z zewnętrz

Tynkowanie zewnętrzne 3 warstwy. Pierwsza warstwa jest, jak opisano powyżej, druga warstwa jest materiałem wodoodpornym. Trzecia warstwa to masa tynkarska składająca się ze specjalnego rodzaju cementu zapobiegającego pękaniu.

Okna i drzwi

Główne wejście to drzwi antywłamaniowe z zabezpieczeniami. Drzwi wewnętrzne w okleinie drewnianej w standardzie. Dostępny jest wybór kolorów i stylów. Okna i drzwi zewnętrzne to 8 mm podwójnie oszklone aluminium z roletami na drzwiach i oknach sypialni.

Kuchnia

Meble kuchenne będą znanej marki ze zlewozmywakiem INOX w standardzie, np. . zgodnie z  projektem architekta, wyposażona kuchnia obejmuje szafki z okleiną drewnianą i samozamykającymi się zawiasami oraz powierzchnie robocze. Klienci mogą wybierać spośród szerokiej gamy stylów jednostek, armatury i wyposażenia.

Szafy

W każdej sypialni znajduje się jedna szafa za zabudowana (dostosowana do wnęki). Wnętrza szaf wykonane są z płyty MDF. 

Podłogi

W przedpokojach, kuchniach, sypialniach i salonach podłogi układa się z wyborem hiszpańskich lub włoskich płytek ceramicznych dostępnych w różnych kolorach i wzorach.

Istnieje możliwość zamiany płytek ceramicznych na płyty granitowe. Nasz Projektant Wnętrz może pomóc Ci stworzyć wybraną przez Ciebie atmosferę.

Łazienki, tarasy i schody wyłożone są płytkami antypoślizgowymi.

Instalacja wodociągowa

Rury ciągłe, dwuwarstwowe, izolowane. Dzięki temu systemowi nie ma niebezpieczeństwa powstawania przecieków w ścianach i pod podłogami. Będą niezbędne podłączenia do toalet, wanien, pryszniców, pralek i zmywarek według projektu architekta.

Instalacja elektryczna

Cała instalacja elektryczna będzie zgodna z wytycznymi DEI (the Greek Electricity Company). Zapewnienie odpowiedniego oświetlenia we wszystkich pomieszczeniach mieszkalnych, zarówno wewnętrznych, jak i zewnętrznych. Punkty przystosowane są do telefonu, Internetu i telewizji.

Malowanie

Ściany wewnętrzne malowane są 3 warstwami przyjaznej dla środowiska emulsji. Nasz Projektant Wnętrz może zasugerować kolorystykę według Twojego gustu.

Wszystkie ściany i powierzchnie zewnętrzne malowane są wodoodpornymi farbami na bazie silikonu. Oba są doskonałe do wodoodporności i nieograniczonej długotrwałej ochrony.

Dachy

Sklepione stropy drewniane posiadają 2 warstwy izolacji cieplnej i wodoodpornej oraz dachówki ceramiczne.

Basen

Domy na Krecie

Basen jest pomalowany farbą wodoodporną, z kanałami przelewowymi oraz systemem filtrująco-czyszczącym. Maszynownia będzie zlokalizowana w pobliżu basenu.

Uwaga: Basen nie jest wliczony w całkowity koszt.

Po więcej informacji zapraszamy na stronę: Sprzedaż

 

About the Author

Dodaj komentarz